Dobry warsztat to czysta oszczędność

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 grudnia 2010
Kategoria:
wash_master-1Doświadczony i profesjonalny personel, specjalistycznie wyposażone stanowiska i kompleksowy autoserwis to dla kierowców priorytety w wyborze warsztatu samochodowego. Jakość wykonanych usług nabiera dla właścicieli pojazdów dodatkowego znaczenia zwłaszcza w obliczu srogiej zimy.

Okres jesienno-zimowy to dla właścicieli czterech kółek czas wzmożonych wydatków. Oddając auto na warsztat ufają, że usługa zostanie wykonana przy zachowaniu najwyższych standardów. Właściciele stacji obsługi pojazdów Service Master i Wash Master wiedzą, że dbałość o powierzane przez klientów samochody przynosi rezultaty.

- Misją firmy jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług serwisowych i autokosmetyki. To co nas wyróżnia to szeroki zakres usług motoryzacyjnych, dbałość o czas, jakość i komfort obsługi klienta oraz atrakcyjne promocje sezonowe wsparte korzystnym programem lojalnościowym - mówi Jerzy Horszczaruk, Prezes Zarządu Towarzystwa Inwestycyjnego, właściciela sieci Service Master i Wash Master.

Wysokiej klasy usługi to efekt stale wdrażanych inwestycji. Firma korzysta z projektów unijnych, dzięki którym sieć Service Master i Wash Master rozbudowuje zaplecze technologiczne, a pracownicy biorą udział w szkoleniach i dodatkowych kursach specjalistycznych poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Spółka realizuje m.in. projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP wprowadzającego automatyzację procesów B2B. Celem tych działań, jest poprawa relacji z partnerami biznesowymi B2B, szczególnie w zakresie wzajemnej wymiany dokumentów, informacji czy sprawozdań, a w efekcie gwarantują  oszczędności czasu oraz spójność danych. Dla klientów oznacza to profesjonalną usługę wykonaną przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych ułatwiających zarządzanie serwisem posiadanych samochodów.

W szerokiej ofercie stacji Service Master i Wash Master - oprócz napraw, przeglądów i obsługi samochodów - znajdują się myjnie tunelowe i ręczne, wykonujące m.in.: czyszczenie i konserwację tapicerki samochodowej, polerowanie i nakładanie powłok ochronnych lakieru. Dzięki wyposażeniu w nowoczesne urządzenia, wyszkolonemu personelowi oraz wykorzystaniu najnowszych technologii, usługi autokosmetyki  Wash Master gwarantują najlepszą jakość i oszczędność czasu, np.: przejazd przez myjnię tunelową zajmuje jedynie 4 minuty przy zachowaniu wysokiej skuteczności mycia.

W ramach przygotowań pojazdów do zimy sieć Service Master i Wash Master oferuje swoim klientom - zarówno indywidualnym, jak i biznesowym – pakiet usług sezonowych oraz atrakcyjne promocje. Kierowcy mogą skorzystać z napraw mechanicznych, sprzedaży, wymiany i przechowalni opon a także kompleksowego mycia i sprzątania samochodów. Sieć utworzyła również specjalny program z myślą o klientach firm flotowych i partnerach B2B, którzy dzięki zautomatyzowanemu systemowi zarządzania mogą korzystać z kompleksowych usług motoryzacyjnych we wszystkich obiektach sieci w całej Polsce mając pełną informację o wykonywanych usługach.

Weź biznes na warsztat

Sieć Service Master i Wash Master realizując założoną strategię rozwoju sieci poszukuje także partnerów – menedżerów zainteresowanych branżą motoryzacyjną, chcących prowadzić swój biznes w tej branży. Sieć stawia bowiem na rozwój poprzez zarządzanie agencyjne. Proponowany koncept agencyjny to alternatywa dla tych, którzy marzą o własnym biznesie, ale nie posiadają wystarczających nakładów finansowych na zbudowanie swojej firmy od podstaw. W ramach współpracy partnerzy-agenci sieci obejmą w zarządzanie w pełni wyposażone obiekty z zapleczem technicznym, technologicznym i personalnym o wartości ponad 1,5 mln zł każdy. Agenci mogą liczyć również na wsparcie, doświadczenie, know-how oraz klientów detalicznych i instytucjonalnych znajdujących się obecnie w bazie firmy.

Więcej informacji na www.washmaster.pl

Sieć Service Master i Wash Master funkcjonuje od 2007 roku. Obecnie spółka posiada 8 obiektów własnych, których dotychczasowy rozwój umożliwia przekazanie ich w ręce Agentów. Stacje zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach, Rybniku, Ząbkach (k. Warszawy) oraz w Zabrzu. Wszystkie stacje sąsiadują z obiektami Makro Cash & Carry i stacjami Lukoil. Docelowo firma Service Master i Wash Master planuje rozbudowę swojej sieci przez wdrożenie franczyzowego systemu zarządzania.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram