Dobry rok dla Zachód Nieruchomości

Data dodania: 1 sierpnia 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Zachód Nieruchomości
Agencja nieruchomości buduje sieć franczyzową.

Działająca od dziesięciu lat rodzinna firma z Zielonej Góry wzmacnia pozycję na terenie całego kraju. Planuje uruchomić swoje oddziały m.in. w Warszawie i we Wrocławiu.

To jest rozwojowy rok dla naszej firmy i konceptu franczyzowego. Obecnie funkcjonuje sześć oddziałów Zachód Nieruchomości, przy czym cztery z nich uruchomione zostały w tym roku. Nasz pomysł na biznes cieszy się sporym zainteresowaniem, głównie dlatego, że jesteśmy firmą rodzinną i kładziemy duży nacisk na budowanie relacji z naszymi partnerami, co wyróżnia nas na tle konkurencji – mówi Jakub Rawski, dyrektor ds. franczyzy Zachód Nieruchomości.

Do końca roku firma planuje uruchomienie około 3 - 4 kolejnych oddziałów. Jest w trakcie rozmów z nowymi kandydatami z Warszawy, Wrocławia i kilku innych miast. Jakie pytania najczęściej zadają potencjalni partnerzy?

Franczyzobiorcy zainteresowani są przede wszystkim korzyściami płynącymi ze współpracy z naszą firmą, pytają o przebieg współpracy, o możliwości jakie otrzymują działając pod naszym brandem – odpowiada Jakub Rawski.

Agencja nieruchomości z Zielonej Góry jest obecna na rynku od 10 lat. Budowę sieci franczyzowej rozpoczęła w tym roku. Jednym z głównych wymagań, jakie muszą spełnić franczyzobiorcy to posiadanie prawa do lokalu, w którym uruchomią biuro Zachód Nieruchomości.

Swoim partnerom firma zapewnia m.in. dostęp do systemów zarządzania i eksportu ofert nieruchomości, wsparcie prawnika i specjalisty ds. systemów informatycznych oraz szkolenia z zakresu skutecznego prowadzenia oddziału, obsługi klienta i systemów zarządzania.

Szczegóły dotyczące współpracy z Zachód Nieruchomości znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram