Dobry czas dla franczyzy usług kurierskich

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 listopada 2016
Kategoria:
Foto: epaka.pl

Ogólnopolska sieć oddziałów oferująca usługi kurierskie dla klientów biznesowych i indywidualnych otworzy 4 kolejne punkty franczyzowe.

Sieć epaka.pl działająca jako broker kurierski oferując klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom dostęp do pełnego wachlarza usług pocztowych i kurierskich otworzy 4 kolejne punkty franczyzowe. Do końca tego roku pod wspólnym szyldem będzie działać prawie 130 oddziałów.

- Rozwijamy się błyskawicznie, otwierając średnio po 2 placówki miesięcznie. Ostatnie dwa otwarcia miały miejsce w drugiej połowie listopada br. - mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Marcin Pierścionek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej.

Wyjaśnia też, że tak dynamiczny rozwój firmy jest związany z rosnącą branżą e-commerce. Według agencji Centre for Retail Research, Polska jest wśród liderów rynku e-commerce na świecie. W 2015 roku wydaliśmy w sieci ponad 30 mld zł, prognozy na rok 2016 mówią o przekroczeniu kwoty 36 mld zł. Szacuje się, że w ciągu najbliższych 5 lat kwota ta może się nawet podwoić.

Dobra koniunktura na rynku przesyłek kurierskich sprzyja nawiązaniu stałej współpracy z kontrahentami wysyłającymi stałe ilości przesyłek w skali miesiąca. Oddziały epaka.pl obsługują również klientach indywidualnych, tych którzy nie lubią czekać w kolejkach na poczcie oraz płacić więcej za usługi.

Podstawowe wymagania jakie stawia epaka.pl swoim franczyzobiorcom to: gotowość do niewielkiej inwestycji (minimum to 3 900 zł), posiadanie lokalu o minimalnej powierzchni 30 m² na parterze, z miejscem parkingowym.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram