Dobre szkolenia są w cenie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Adrian Tabor, prezes zarządu Lauren Peso Polska
Lauren Peso zwiększy sieć oddziałów partnerskich.

Na polskim rynku szkoleniowym pojawi się więcej firm działających na licencji. Zwiększenie sieci oddziałów partnerskich planuje spółka Lauren Peso Polska.

Firma ma obecnie 5 oddziałów franczyzowych rozmieszczonych w różnych częściach kraju od Pomorza (oddział Olsztyn i Gdańsk) przez obszary południowo-zachodnie  (oddział Wrocław), aż do rejonów południowych (oddział Kraków i oddział Katowice).

Jednostki kierowane są przez osoby z dużym doświadczeniem w biznesie. To wyspecjalizowani doradcy-konsultanci, którzy służą klientowi wsparciem w zakresie innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych oraz najefektywniejszych działań rozwojowych.

Jeżeli chodzi o prowadzenie własnego biznesu z naszego doświadczenia stwierdzamy, że wszystko jest w rękach franczyzobiorców, ich zaangażowania na równi z franczyzodawcą i tylko takie połączenie przynosi oczekiwane efekty oraz łatwość prowadzenia biznesu. Dążymy do powiększenia ilości placówek franczyzowych, cały czas trwają rozmowy z nowymi podmiotami. Docelowo do końca 2017 roku chcemy powiększyć sieć o 4 placówki. Niezależnie od trwających rozmów cały czas poszukujemy partnerów profesjonalnie podchodzących do naszego biznesu – mówi Adrian Tabor, prezes zarządu Lauren Peso Polska.

Zaznacza też, że w stosunku do lat ubiegłych zainteresowanie usługami szkoleniowymi i doradczymi znacznie wzrosło - widać to po ilości kierowanych do firmy zapytań i liczbie nowych klientów.

Oczywiście jest to też wynik umacniania marki Lauren Peso Polska na rynku i postrzegania firmy jako profesjonalnego partnera w interesach – dodaje Adrian Tabor.

Tłumaczy też, że za sukcesem firmy stoją bez wątpienia ludzie tworzący firmę od doradców po trenerów. Za sukces oddziałów franczyzowych odpowiadają także ludzie, którzy z wizją i misją zarządzają swoimi placówkami tworząc obszar profesjonalnych usług dla klienta biznesowego.

Jednym z warunków sukcesu jest także szeroki wachlarz usług dla klientów - od szkoleń, poprzez usługi HR, doradztwo, consulting, eventy, badania rynkowe, wyspecjalizowane analizy, audyty firm oraz audyty technologiczne. Trudno zdiagnozować, z jakiego powodu innym się nie udaje. Żartobliwie mówiąc zapraszamy po receptę na sukces do nas przyłączając się do naszego zespołu – podsumowuje Adrian Tabor.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram