Dobre, bo zdrowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 września 2016
Kategoria:
Foto: Yogen Früz
Receptura jogurtów Yogen Früz nie zmieniła się od trzech dekad. Musi być jakiś powód ;)

Yogen Früz to międzynarodowa marka, której receptura mrożonego  jogurtu nie zmieniła się od 30 lat.

Mrożony jogurt zdobywa popularność jako zdrowa alternatywa dla lodów, bez konserwantów, bez sztucznych barwników, na bazie mleka.

Choć jogurterii wciąż jest o wiele mniej w porównaniu do lodziarni, sprzedawcy tradycyjnych deserów mrożonych mają czego się obawiać. Polacy z chęcią próbują nowych produktów. Szczególnie jeśli deser jest mniej kaloryczny i bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie, poprawiając i wzmacniając odporność organizmu. Desery Yogen Früz powstają  na bazie polskiego mleka i są wzmacniane probiotykami odpornymi na działanie niskich temperatur, kremowe, smakują wyśmienicie szczególnie w połączeniu z owocami, świeżymi oraz mrożonymi. To dodatkowy atut deseru.

Firma Yogen Früz powstała w Kanadzie. Obecnie koncentruje się na rozwoju w Polsce i poszukuje franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem i prowadzeniem własnej jogurterii w ramach sprawdzonego konceptu. Jogurteria  to coś więcej niż jogurt. To jedyne w Polsce zdrowe desery, na bazie probiotycznego jogurtu, to świeżo wyciskane soki, to przepyszne smoothies, to aromatyczna kawa oraz herbata bąbelkowa bubble tea, Yogen Früz  to life style.

Sklep z pełnym wyposażeniem i opłatą licencyjną to koszt około 96 tys. zł, a zwrot zainwestowanych pieniędzy następuje po sześciu miesiącach od uruchomienia punktu sprzedaży. Franczyzodawca podkreśla, że mrożone jogurty to zdrowa alternatywa dla lodów. A biorąc pod uwagę mocny trend zdrowego odżywiania ten segment rynku mrożonych deserów będzie się dynamicznie rozwijał.

Yogen Fruz oferuje swoim przyszłym partnerom pomoc na każdym etapie działalności. Franczyzobiorcy otrzymają m.in. dostęp do szkoleń, gotowe receptury i materiały reklamowo-marketingowe, które umożliwią dotarcie do szerszego grona klientów.

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram