Dobra Firma: Pozycjonowanie sposobem na reklamę

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 kwietnia 2011
Kategoria:
DSC00731_fPonad 70 proc. wyszukiwań w internecie rozpoczyna się od wpisania interesującej użytkownika frazy w wyszukiwarkę. Co zrobić, by wśród tysiąca witryn i firm znalazł on właśnie Twoją firmę?

Spośród wszystkich wyników internauci najchętniej wchodzą na kilka pierwszych wyświetlanych przez wyszukiwarkę stron, dlatego dla firm tak ważne jest, by znaleźć się jak najwyżej. I tu z pomocą przychodzi pozycjonowanie. Pozycjonowanie to, najprościej mówiąc, zestaw technik umożliwiających umieszczenie witryny na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.

Nie wszystkie witryny pozycjonuje się łatwo. Aby robić to skutecznie i efektywnie, strona musi być tak przygotowana, by wyszukiwarka mogła ją bez problemu odszukać. Ważny jest także dobór słów kluczowych, poprzez które nasza strona będzie wyszukiwana. Warto testować różne kombinacje, a także uzbroić się w cierpliwość. Osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników to często efekt wielu miesięcy wytężonej pracy.

Wiele firm pozycjonowanie swoich stron internetowych powierza specjalistom, zwłaszcza, że w tej branży obowiązuje zazwyczaj rozliczanie na podstawie efektów - im wyżej nasza witryna jest w wynikach wyszukiwania na daną frazę, tym więcej płacimy.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram