Do sieci SPAR wpadają niezależne sklepy 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: SPAR Express w Harbutowicach

SPAR uruchomił nową placówkę. Sklep SPAR Express o powierzchni 120 m² otwarto w Harbutowicach (woj. małopolskie). To 188 placówka sieci.

Placówka zlokalizowana jest w centrum Harbutowic, gdzie franczyzobiorca SPAR uprzednio prowadził własny sklep.

Po konsultacjach z załogą sklepu zdecydowałem się na przyłączenie właśnie do sieci SPAR. Zarówno personel, jak i klienci, dobrze znają markę SPAR i mają w związku z nią pozytywne skojarzenia, dlatego z niecierpliwością czekali na otwarcie. Wspólnie ze SPARem bardzo sprawnie przearanżowaliśmy cały obiekt. Łącznie zajęło nam to kilka dni, a sklep wyłączony był z funkcjonowania zaledwie na półtora dnia, tak więc jesteśmy zadowoleni z logistyki całego przedsięwzięcia  – opowiada Tomasz Łuczaj, właściciel sklepu SPAR Express w Harbutowicach.

SPAR jest jedną z największych na świecie franczyzowych sieci sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram