Do końca roku powstanie jeszcze 10 sklepów Netto

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 listopada 2009
Kategoria:

netto_logoWładze duńskiego operatora zapewniają, że rok 2009 firma zakończy 30 nowymi sklepami. Jak podaje www.portalspożywczy.pl już 19 listopada Netto otworzy aż trzy nowe markety: w Poznaniu przy ul. Skibowej, w Białych Błotach pod Bydgoszczą oraz w Oświęcimiu przy ul. Pilata.

Wszystkie markety to standardowe 660 m kw powierzchni handlowej. W każdym nowym Netto znajdzie pracę 12 osób. Sklep w Poznaniu będzie siódmym, a sklep Bydgoszczy w Bydgoszczy szóstym z kolei w tej miejscowości. Swój pierwszy sklep w Oświęcimiu duńska sieć otworzyła we wrześniu tego roku, Netto przy Pilata będzie drugim w tym mieście.

Wszystkie sklepy zostały wybudowane na działkach zakupionych przez sieć. Ten model inwestowania w Polsce jest preferowany przez Netto. W ubiegłym tygodniu "na własne" przeniosły się sklepy w Szczecinie i Koszalinie. - Nie oznacza to, że zamierzamy rezygnować z wynajmowania powierzchni handlowej pod markety, ale będziemy uważnie przyglądać się kosztom ponoszonym z tego tytułu - zapowiada w rozmowie z portalem Sławomir Nitek.

Do końca roku Netto planuje dalszy rozwój przede wszystkim na Śląsku i zamierza otworzyć kolejne sklepy m.in. w Rybniku, Pyskowicach, Jeleniej Górze, ale także na Pomorzu - w Słupsku. - W planach mieliśmy otwarcie 30 marketów w tym roku i te plany chcemy zrealizować - zapowiada Slawomir Nitek.

Netto to sieć osiedlowych sklepów spożywczych oferujących łatwy dostęp do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Swój pierwszy sklep w Polsce Netto otworzyło w 1995 roku w Szczecinie.

Agnieszka Grabuś

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram