Do 40 tys. zł na otwarcie placówki partnerskiej Alior Banku

Data dodania: 6 lutego 2024
Kategoria:

Alior Bank uruchomił program franczyzowy, w ramach którego dofinansowuje otwarcie placówki partnerskiej. Przedsiębiorcy mogą uzyskać nawet do 40 tys. zł wsparcia na start. Warunkiem udziału w akcji jest m.in. prowadzenie własnej działalności gospodarczej i dysponowanie lokalem użytkowym o powierzchni minimum 45 m².

Prowadzenie własnej firmy to niełatwe zadanie, wiążące się z dużą odpowiedzialnością i koniecznością posiadania odpowiedniego kapitału na pokrycie początkowych kosztów. Alior Bank, który swoją sieć franczyzową rozwija już od 15 lat, zachęca osoby z pomysłem na własny biznes do otwarcia placówki pod znanym szyldem. Bank oferuje partnerom możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 40 tys. zł, co pozwoli sfinansować większość kosztów otwarcia. Ta forma wsparcia ma ułatwić rozpoczęcie działalności gospodarczej i przyczynić się do udanego startu.

Odpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy program wsparcia dla przedsiębiorców, którzy mają pomysł na swoją firmę, jednak brakuje im wystarczającego zaplecza finansowego. Z tego powodu często odkładają tę trudną decyzję na później i nie wdrażają w życie planów biznesowych. W Alior Banku zachęcamy ich do otwarcia placówki partnerskiej, oferując dofinansowanie i wsparcie merytoryczne - mówi Jacek Torowski, dyrektor departamentu sieci zewnętrznych Alior Banku.

Alior Bank, poza dofinansowaniem, oferuje zainteresowanym szeroki wachlarz produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także wsparcie na każdym etapie współpracy i indywidualnego opiekuna. Dodatkowo, bank proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, uzupełniane konkursami, akcjami specjalnymi oraz budżetem na działania marketingowe.

O możliwość dołączenia do sieci i uzyskania wsparcia mogą ubiegać się kandydaci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, posiadają co najmniej średnie wykształcenie, doświadczenie w branży finansowej oraz dysponują lokalem o powierzchni minimum 45 m².

Obecni franczyzobiorcy zgodnie przyznają, że program pomógł im rozwinąć prowadzone biznesy i z sukcesami otwierać kolejne placówki partnerskie.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie internetowej banku.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 40 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design