Długi weekend we franczyzie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu

Podczas, gdy większość z nas przygotowywała się do długiego weekendu, na rynku franczyzy jak zwykle dużo się działo. 

Naszą uwagę zwróciła m.in. sieć sklepów specjalistycznych z ofertą alkoholi konsekwentnie dążąca do celu oraz zawarcie umowy franczyzowej przez znaną sieć sklepów spożywczych z Krakowa, która zdecydowała się na współpracę z dużym partnerem.

Al.Capone rośnie w siłę. W dniu 30 maja został otwarty kolejny, już osiemnasty sklep sieci. Siódma placówka franczyzowa powstała tym razem w Jaśle.

 Na naszych klientów czeka bardzo szeroki wybór alkoholi, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny i wyjątkowy klimat sklepów. Na zakupy oczywiście zapraszamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – poinformował właściciel marki Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu.

Kolejna znacząca zmiana na rynku artykułów spożywczych dotyczy firmy SPAR, która pod koniec maja br. podpisała umowę franczyzową z siecią sklepów Kefirek - wkrótce zacznie się realizować proces rebrandingu 15 sklepów własnych tej sieci.

Kompleksowość oferty, czyli warunki handlowe i organizacja łańcucha dostaw oraz pakiet działań poprawiających  efektywność sklepów, stały się kluczowym argumentem za podpisaniem umowy z siecią SPAR – podkreśla prezes sieci Kefirek Sławomir Rupikowski.

To wydarzenie wpisuje się w trendy zauważalne na rynku. Według analityków, ten rok będzie kontynuacją procesów związanych z poszukiwaniem właściwego partnera przez sklepy. Właściciele sklepów czują, że bez wsparcia dużego partnera ich działalność może być zagrożona.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram