DepilConcept wystartował z programem lojalnościowym

Data dodania: 3 września 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
DepilConcept wystartował z programem lojalnościowym

DepilConcept® - sieć gabinetów oferujących zabiegi depilacji, fotodepilacji oraz fotoodmładzania - wprowadził nowy program lojalnościowy. Promowane jest nie tylko korzystanie z usług firmy, ale też polecanie jej znajomym i wystawanie opinii.

DepilConcept wywodzi się z Salonów Kosmetyki Estetycznej i Fryzjerstwa BodyConcept®. Misją firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług fototerapii w cenie 65zł za każdą strefę ciała, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn powyżej 15 roku życia. DepilConcept® oferuje wyłącznie zabiegi depilacji, fotodepilacji oraz fotoodmładzania. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

Z programu lojalnościowego korzysta się bez kolejnych plastikowych kart ani kodów do logowania. 10% kwoty z zakupów trafia w postaci punktów na konto w programie lojalnościowym. Punkty można otrzymać także za wystawienie komentarza, polecenie znajomym i zakup kosmetyków.

W miesiącu urodzin klientki lub klienta można również otrzymać 100 zł zniżki na zakupy. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody, głównie usługi firmy - tzw. "darmowe strefy" oraz zniżki na kolejne zakupy.

Ofertę sieci możecie sprawdzić w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram