DepilConcept szykuje kolejne otwarcia 

Data dodania: 10 grudnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: DepilConcept

DepilConcept, sieć salonów kosmetycznych specjalizujących się w fotodepilacji i fototerapii wzmacnia swoją obecność na rynkach dużych miast. W ostatnim czasie zostało otwarto 5 nowych gabinetów, a do końca lutego 2015 roku pojawią się kolejne 3. 

Nowe salony pojawiły się ostatnio w Krakowie, Katowicach i Warszawie. W stolicy uruchomiliśmy 3 gabinety - tu mamy już multifranczyzobiorcę, który prowadzi swoją drugą placówkę. Na początku przyszłego roku, na przełomie styczeń-luty otwieramy 3 kolejne placówki – mówi nam Mariusz Włoczkowski, kierownik rozwoju franczyzy DepilConcept.

Na pytanie co jest najtrudniejsze w tej branży odpowiada, że przede wszystkim pozyskanie nowych klientów. Dlatego - jego zdaniem - tak istotne jest wsparcie masterfranczyzodawcy, który bardzo pomaga na wielu obszarach, takich jak marketing, promocja, sprzedaż.

W branży depilacji nie ma zbyt wielu nowości. W większości działają te same sprawdzone metody usuwania włosów. Dlatego klientki raczej nie szukają nowości, a chcą korzystać ze skutecznych zabiegów w rozsądnych cenach i taką usługę dostarczamy na rynek. Know-how, którego uczymy pozwala zwiększyć jednorazowe zakupy i utrzymać klientów – podsumowuje  Mariusz Włoczkowski.

INK

Zainteresowanych współpracą w ramach sieci DepilConcept zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram