DepilConcept na plusie już po pierwszym miesiącu

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 kwietnia 2011
Kategoria:
DepilConcept_LublinW marcu ruszył pierwszy w Polsce salon międzynarodowej sieci DepilConcept. Start był wyjątkowo udany, bowiem placówka przekroczyła próg rentowności już w 13. dniu działalności.

- Tak dobry start był możliwy dzięki wszechstronnemu i wielopłaszczyznowemu wsparciu. Ze strony franczyzodawcy otrzymaliśmy kompleksową pomoc w zakresie działań marketingowych, szkoleniowych i organizacyjnych. Uruchomienie tego typu biznesu, przy jednoczesnym moim dużym zaangażowaniem w dotychczasowe działalności byłoby dużo trudniejsze bez tak dużej pomocy. Wiedza, a przede wszystkim doświadczenie są tutaj nieodzowne. Dziś już mogę powiedzieć, iż rozważam otwarcie drugiego salonu w najbliższych miesiącach. Wierzę, że działalność, której się podjąłem ma przyszłość i że będzie coraz lepiej – mówi Wojciech Mazurek, właściciel salonu DepilConcept.

Jego salon działa od 16 marca br. w Lublinie na zasadzie franczyzy. Świadczy usługi depilacji, fotodepilacji, fotoodmładzania, leczenia trądziku, usuwania przebarwień oraz zabiegi na pęknięte naczynka. Koncept DepilConcept wywodzi się z Portugalii. Jego rozwój w naszym kraju jest odpowiedzią na zwiększone w ostatnim czasie zainteresowanie klientów różnego rodzaju zabiegami poprawiającymi kondycję i urodę.

- Śmiało można powiedzieć, że nadchodzą czasy prosperity. My oferujemy sprawdzony pomysł, który gwarantuje zysk i szybki zwrot z inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z wyniku jaki osiągnął salon w Lublinie. W ciągu zaledwie 13 dni działalności przychody przekroczyły koszty, a to oznacza rentowność już od pierwszego miesiąca – tłumaczy polski franczyzodawca Marta Szymczak.

W najbliższych miesiącach planowane jest uruchomienie kolejnych salonów DepilConcept m.in. w Warszawie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Łomży i Płocku. Trwają też prace nad otwarciem pierwszych dwóch salonów BodyConcept w Warszawie i Dąbrowie Górniczej. BodyConcept to salony urody o kompleksowej ofercie, stworzone i rozwijane przez tę samą firmę co DepilConcept. Następne otwarcia BodyConcept planowane są w takich miastach jak Poznań, Gdańsk i Wrocław.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram