Delko kupi sieć sklepów franczyzowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 marca 2012
Kategoria:
delko_logoDystrybutor chemii gospodarczej, firma Delko rozważa kupno sieci sklepów – donosi Rzeczpospolita.

Dariusz Śmiejkowski, prezes zarządu Delko, ujawnił że chodzi o sieć sklepów franczyzowych, która plasuje się w pierwszej dziesiątce wśród krajowych detalistów. Delko pracuje także nad przejęciem trzech spółek dystrybucyjnych - Delkor, Luberdy i Delko Otto. Po sfinalizowaniu transakcji sprzedaż grupy osiągnie ok. 600 mln zł.

DELKO S.A. została założona w 1995 r., przez właścicieli kilkunastu hurtowni chemiczno-kosmetycznych z całej Polski. Przez ten czas DELKO S.A. zdobyła wiodącą rolę w dystrybucji hurtowej produktów chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów higieny osobistej w tradycyjnym handlu. Sprzedaż produktów prowadzona jest w oparciu o regionalnych przedstawicieli, sieć własnych hurtowni oraz bezpośrednią obsługę dużych klientów detalicznych. W skład Grupy Kapitałowej Delko wchodzi: DELKO S.A., jako jednostka dominująca oraz sześć podmiotów zależnych, tj.: PH AMA S.A., Delko Otto sp. z o.o., Frog MS Delko sp. z o.o., Nika sp. z o.o., Delko RDT Księżycowa sp. z o.o. i Cosmetics Sp. z o.o.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram