Debiut Your Image S.A. na New Connect

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 czerwca 2012
Kategoria:
YourImageNewConnect

YourImageNewConnect

Wczoraj na małym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowała spółka Your Image S.A., młoda firma z branży PR. Firma będąca start-upem poznańskiego INVESTcon GROUP S.A., pochodząca z portfela inwestycji Lauren Peso stawia przede wszystkim na internetowe usługi PR, jednak w swojej ofercie ma również tradycyjne działania reklamowe i marketingowe.

Decyzja o szybkim debiucie, jak i pomysł rozwoju sieci franczyzowej świadczą o odwadze młodego zespołu. Może słusznie ryzykują? Szybko rosnąca ilość nakładów finansowych przeznaczonych na marketing, trafiających w pierwszym rzędzie do branży PR, wskazuje, jak chłonnym jest ten segment rynku. Chodzi przecież o to by sprzyjające tendencje wykorzystać. Właśnie temu ma pomóc emisja akcji, które wczoraj trafiły na alternatywny rynek obrotu NewConnect.

Prezes Zarządu Spółki Kamil Kita mówi: „Natłok marketingowych znaczeń, z którymi mamy do czynienia na co dzień, sprawił, że z dużo mniejszym zaufaniem podchodzimy do reklamy. Dlatego tak kluczowe jest, by połączyć w jedno nie tylko wyczucie w posługiwaniu się środkami medialnymi – ale i kreatywność, gwarantującą, że przygotowane treści będą rzeczywiście potrafiły trafiać do odbiorców. To wciąż możliwe, ale wymaga obecnie sporej subtelności, pozwalającej zaintrygować klienta. Synergia działań podejmowanych przez Your Image ma sprzyjać właśnie dynamizacji obiegu marketingowych przesłań”.

Cele emisyjne Spółki zakładają stworzenie i organizację działu handlowego Spółki w Centrali oraz Centrum Operacyjnym mieszczącym się na Śląsku, opracowanie i promocję systemu franczyzowego firmy oraz intensywnej kampanii promocyjnej.

Kurs akcji Your Image S.A., wzrósł o 23 % podczas pierwszego dnia notowań do 0,80 PLN. W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostało 604.800 akcji serii B, 700.000 akcji serii C i 770.000 akcji serii D.

Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że krajowy rynek wciąż jest chłonny na podobne rodzaje usług. Wejście na Giełdę ma pozwolić przedsiębiorstwu na dalsze rozszerzenie swojej działalności – a zainteresowanie inwestorów powinno przełożyć się na zwiększenie rozpoznawalności marki Your Image.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram