Debiut franczyzowej marki w Krakowie

Data dodania: 26 stycznia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Blue Shadow
Marka Blue Shadow otworzyła salon w Krakowie.

Polska firma odzieżowa otworzyła swój pierwszy salon w Krakowie. W planach są kolejne otwarcia sklepów franczyzowych, m.in. w Sierpcu i Warszawie.

Marka Blue Shadow stworzyły polskie projektantki – siostry Roma i Sara Barna. Sieć salonów działających pod tym szyldem jest rozwijana w oparciu o franczyzę. Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, w najbliższym czasie zostanie otwarty kolejny sklep polskiej firmy.

W lutym tego roku otworzymy salon Blue Shadow w Sierpcu w centrum handlowym, które należy do naszego franczyzobiorcy. Podpisaliśmy też umowę franczyzy z przedsiębiorcą, który otworzy salon w centrum handlowym Reduta w Warszawie. Planujemy, że nastąpi to w kwietniu tego roku. Mamy też otwartą rekrutację dla kolejnych franczyzobiorców – opowiada Agnieszka Falińska, manager ds. rozwoju sieci Blue Shadow.

W ofercie tej marki znajdują się kobiece, wygodne i funkcjonalne projekty. Wśród nich powstała linia dużych rozmiarów „Sepja” (do rozmiaru 50). Z kolei młodzieżową propozycją jest linia Kivi. Nowe modele w krótkich seriach pojawiają się co tydzień, dzięki czemu każda kolekcja jest niepowtarzalna.

Swoim franczyzobiorcom firma zapewnia m.in. pomoc w ocenie potencjału i doborze lokalizacji sklepu, uczestniczy w negocjacjach z centrum handlowym i gwarantuje wyłączność terytorialną na sprzedaż marki Blue Shadow.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram