Debiut franczyzowej marki w Krakowie

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 stycznia 2017
Kategoria:
Foto: Blue Shadow
Marka Blue Shadow otworzyła salon w Krakowie.

Polska firma odzieżowa otworzyła swój pierwszy salon w Krakowie. W planach są kolejne otwarcia sklepów franczyzowych, m.in. w Sierpcu i Warszawie.

Marka Blue Shadow stworzyły polskie projektantki – siostry Roma i Sara Barna. Sieć salonów działających pod tym szyldem jest rozwijana w oparciu o franczyzę. Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, w najbliższym czasie zostanie otwarty kolejny sklep polskiej firmy.

W lutym tego roku otworzymy salon Blue Shadow w Sierpcu w centrum handlowym, które należy do naszego franczyzobiorcy. Podpisaliśmy też umowę franczyzy z przedsiębiorcą, który otworzy salon w centrum handlowym Reduta w Warszawie. Planujemy, że nastąpi to w kwietniu tego roku. Mamy też otwartą rekrutację dla kolejnych franczyzobiorców – opowiada Agnieszka Falińska, manager ds. rozwoju sieci Blue Shadow.

W ofercie tej marki znajdują się kobiece, wygodne i funkcjonalne projekty. Wśród nich powstała linia dużych rozmiarów „Sepja” (do rozmiaru 50). Z kolei młodzieżową propozycją jest linia Kivi. Nowe modele w krótkich seriach pojawiają się co tydzień, dzięki czemu każda kolekcja jest niepowtarzalna.

Swoim franczyzobiorcom firma zapewnia m.in. pomoc w ocenie potencjału i doborze lokalizacji sklepu, uczestniczy w negocjacjach z centrum handlowym i gwarantuje wyłączność terytorialną na sprzedaż marki Blue Shadow.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram