DDD: Zgodnie z założeniami

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 kwietnia 2009
Kategoria:
ddd_logo.jpg

 ddd_logo.jpg       W kwietniu ogólny klimat koniunktury w budownictwie określić można jako dobry. Dotyczy to także ściśle powiązanej z budowlanką branży wykończeniowej. Na przekór kryzysowi firmy nie zwalniają i otwierają kolejne punkty franczyzowe.

Poprawę koniunktury sygnalizuje 14 proc. przedsiębiorstw, a jej pogorszenie 31 proc.. Pozostałe przedsiębiorstwa uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie. W porównaniu do marca można rzeczywiście mówić o poprawie. Jeszcze miesiąc temu 10 proc. przedsiębiorstw deklarowało poprawę, aż  40 proc. mówiło o pogorszeniu koniunktury. Jak podaje GUS  jest to spowodowane poprawą, choć nadal negatywnych, ocen bieżącego i przyszłego portfela zamówień, produkcji budowlano-montażowej oraz sytuacji finansowej badanych przedsiębiorstw.

ddd_fotka.jpgZ branżą budowlaną ściśle związana jest branża wykończeniowa. I tutaj nie widać zastoju. Nie zwalnia na pewno sieć specjalistycznych sklepów z podłogami panelami i drzwiami DDD Dobre Dla Domu i konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. Tylko w marcu uruchomione zostały kolejne dwa salony w Grudziądzu i Opolu. To 33 i 34 sklep sieci. Obie placówki mają powierzchnię bliską 400 m2 i znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji. W ofercie sklepów znajdują się panele podłogowe, podłogi drewniane, panele ścienne, drzwi, oraz akcesoria do podłóg, paneli ściennych i drzwi. Sieć Dobre Dla Domu współpracuje z czołowymi producentami wyposażenia wnętrz. Właścicielem sieci DDD jest firma BRW Wnętrza. Pierwszy sklep franczyzowy Dobre Dla Domu powstał w marcu 2006 roku.

W branżach budowlanej i wykończeniowej na rozwój przez franczyzę zdecydowało się kilka firm, m.in. Składy budowlane VOX, Bel-pol, Borga Engeeniering & Service, Arde oraz  Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB). W franczyzie są także sklepy Komfort oraz Majster.

Agnieszka Grabuś, 23 kwietnia 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram