Dayli szuka lokalizacji pod nowe placówki 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Drogeria Dayli

Działająca od 2012 roku sieć Drogerii Dayli liczy obecnie około 170 sklepów. W ostatnim czasie pod szyldem tej marki zostały otwarte sklepy w Warszawie, Krakowie, Legionowie i Namysłowie. Na tym nie koniec rozwoju. Sieć poszukuje kolejnych lokalizacji. 

W asortymencie sklepów znajdują się produkty typowo drogeryjne: makijaż, kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, naturalne kosmetyki specjalistyczne, a także szeroka gama produktów dla dzieci oraz chemii domowej. Dodatkowo, w wybranych sklepach można skorzystać z poszerzonej oferty, takiej jak kącik prasowy czy usługi pocztowe.

W stolicy działa już piąta drogeria Dayli, w Krakowie - szósta. Sieć toruje sobie drogę również w innych miejscowościach. W drugiej połowie grudnia tego roku pierwsze drogerie tej marki powstały w Legionowie i Namysłowie. Na tym nie koniec. Sieć Dayli poszukuje lokali na terenie całej Polski pod nowe placówki.

Wymagania dla lokalizacji preferowanych przez firmę to m.in.: miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszego, przy przystankach komunikacji miejskiej oraz duże zamieszkałe osiedla.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram