Dairy Queen wchodzi z franczyzą do Polski

Data dodania: 3 kwietnia 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Dairy Queen

Sieć restauracji Dairy Queen, należąca do Berkshire Hathaway po raz pierwszy od 20 lat pojawi się w Europie. Pierwsza restauracja zostanie uruchomiona w Warszawie w modelu franczyzowym – podaje serwis wsj.com.

Dairy Queen, sieć gastronomiczna specjalizująca się w szybkiej obsłudze poinformowała o zawarciu długoterminowej współpracy i udzieleniu franczyzy firmie Sparrow 4 Sp. Z.o.o. na prowadzenie restauracji. Pierwsza ma powstać w Warszawie wiosną tego roku. Marka reklamująca się sloganem „Fan Food not fast food” planuje, że w ciągu pierwszych pięciu lat współpracy ma powstać 26 lokali.

W menu restauracji Dairy Queen znajdują się m.in. burgery, sandwicze, hot-dogi, które można zamawiać w zestawach z deserami – np. lodami.

Wchodzimy na rynek Europy Wschodniej w czasach, gdy zachodnie marki są już znane konsumentom. Spostrzegamy go jako przyczółek do wejścia na inne rynki w tym regionie” - powiedział Jean Champagne, dyrektor operacyjny międzynarodowej grupy Dairy Queen.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram