Da Grasso zmienia wizerunek i otwiera kolejne pizzerie

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 czerwca 2009
Kategoria:
logo_dagrasso.jpg
logo_dagrasso.jpgTylko w czerwcu spółka Da Grasso zawarła cztery umowy franczyzowe, w związku z czym w niedługim czasie powstaną pizzerie w Gnieźnie, Sanoku, Chrzanowie i Mikołowie.

- Planujemy na ten rok zawarcie kolejnych piętnastu umów, dzięki którym franczyzobiorcy będą prowadzić pizzerie między innymi w Łukowie, Ciechanowie, Trójmieście, Oświęcimiu, Mielcu czy Szczecinie. Zgodnie z zawartymi do końca maja 2009 roku umowami franczyzowymi w najbliższych trzech miesiącach uruchomionych zostanie trzynaście nowych pizzerii, między innymi w Opocznie, Świnoujściu, Jarosławiu, Ostrowii Mazowieckiej i Tarnowskich Górach – powiedziała nam Magdalena Piróg, Specjalista ds. Franczyzy, Da Grasso. - Wygląda na to, że kryzys nas specjalnie nie dotyczy, a z całą pewnością na niego nie czekamy – dodała.

Da Grasso zmienia także wizerunek. - Z ciekawostek to część naszych lokali poszerzyło menu o makarony i desery, a w każdej z naszych pizzerii można zamówić od niedawna także lasagne mięsną i szpinakową. Powoli zmieniamy wizerunek naszej sieci poprzez dostosowywanie starszych pizzerii do aktualnej linii wystroju wnętrz.

Agnieszka Grabuś, 30 czerwca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram