Da Grasso zaprasza na kulinarną podróż po Skandynawii

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 października 2012
Kategoria:
logo-dagrasso-skandynawia

Da Grasso – największa sieć pizzerii w Polsce – przedstawia nową ofertę w ramach kolejnej odsłony Smaków Da Grasso. Tym razem w wyjątkowych propozycjach pojawią się potrawy inspirowane kuchnią państw skandynawskich.

Uroki Skandynawii to nie tylko przepiękne fiordy, magiczna zorza polarna czy renifery, ale także bogata tradycja kulinarna. W ramach oferty Smaki Da Grasso Skandynawia we wszystkich lokalach spróbować można nowej sałaty z łososiem oraz 4 specjalnych rodzajów pizz, między innymi z mięsnymi klopsikami, łososiem czy borowikami.

Cztery nowe pizze skandynawskie to: Dania – z delikatnym łososiem, zielonymi oliwkami i kremowym jogurtem, Finlandia z mięsnymi klopsikami, białą cebulą i dorodnymi borowikami, Norwegia, naturalnie, z łososiem, kruchym ogórkiem konserwowym i sałatkowym dressingiem z dodatkiem kopru oraz Szwecja, która, oprócz klopsików mięsnych, zawiera dojrzałą cukinię i czerwoną cebulę.

Dlaczego Skandynawia? Na to pytanie odpowiada Pani Magdalena Piróg, wiceprezes Da Grasso: W naszych kulinarnych podróżach odwiedziliśmy już wiele miejsc: Grecję, Meksyk czy USA. Ostatnio, przy okazji mistrzostw piłkarskich, przygotowaliśmy menu nawiązujące do kuchni krajów każdej z szesnastu grających reprezentacji. Tym razem wyruszamy do Skandynawii, ponieważ, choć ta piękna kraina nie jest nam odległa geograficznie, to niewiele o niej wiemy. Mamy nadzieję, ze nowe menu skłoni naszych Klientów do lepszego poznania kuchni i kultury państw skandynawskich.

Wraz z nową odsłoną Smaków Da Grasso, w sieci pojawią się również inne nowości, z których największą jest wprowadzenie skierowanej do Franczyzobiorców oferty pakietowej, umożliwiającej każdemu z nich dopasowanie oferty do potrzeb własnych, a także do oczekiwań i gustów Klientów.

Da Grasso to największa sieć pizzerii w Polsce, obejmująca ponad 200 pizzerii zlokalizowanych w 150 miastach. Znakiem rozpoznawczym sieci jest niemal 80 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami, w tym z kultowym sosem czosnkowym.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram