Da Grasso wybrało nowego dostawcę

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 października 2011
Kategoria:
da_grasso

da_grasso

Największa sieć pizzerii w Polsce nawiązała współpracę z Grupą Eurocash, która będzie dostarczać do jej lokali franczyzowych produkty potrzebne do przygotowania serwowanych przez nie dań.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą znaną z korzystnych warunków współpracy i wysokich standardów obsługi posprzedażowej. Cenimy kontrahentów, którzy w sposób kompleksowy zaopatrzą wszystkie lokale w najwyższej jakości produkty. Ważne, by dostawcy wykazywali zrozumienie dla potrzeb naszych franczyzobiorców i elastycznie dostosowywali się do sytuacji w branży – powiedziała Karolina Rozwandowicz, prezes zarządu Da Grasso.

Grupa Eurocash to największy w Polsce hurtowy dystrybutor produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych. Za dystrubucję produktów dla ponad 200 lokali sieci Da Grasso odpowiedzialna będzie jej spółka zależna – Dania Fast Food, która zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm z branży HORECA na terenie całej Polski. Franczyzobiorcy Da Grasso otrzymają dostęp do wygodnego systemu zamówień online.

Do sieci Da Grasso należy już ponad 210 pizzerii i restauracji zlokalizowanych w przeszło 150 miastach Polski. Niemal wszystkie działają na zasadzie franczyzy. W zależności od konceptu na uruchomienie lokalu w tej sieci trzeba przeznaczyć od 100 tys. zł (formuła express) do ok. 350 tys. zł (restauracja). Od początku tego roku ruszyło już 13 nowych lokali.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram