Da Grasso stawia na zamówienia online

Autor: Redakcja
Kategoria:
Da Grasso

Sieć pizzerii Da Grasso prowadzi obecnie działania rebrandingowe. Ich elementem jest wzmocnienie obecności w internecie, m.in. przez system zamówień online i konkursową aplikację na Facebooku.

Około 70% posiłków sprzedawanych w pizzeriach Da Grasso jest zamawianych z dostawą pod wskazany przez klienta adres, dlatego sieć kładzie duży nacisk na wzmocnienie tego kanału sprzedaży. Głównym elementem działań jest stworzenie i wdrażanie dedykowanego systemu zamówień online, który swoim działaniem obejmie wkrótce wszystkie lokale sieci.

Rozwiązanie jest znacznie tańsze od ofert funkcjonujących już na rynku platform pośredniczących w zamawianiu posiłków przez Internet. Daje ono również możliwość budowania bazy klientów, co z kolei przełoży się na kreowanie precyzyjnych kampanii marketingowych.

Jednym z elementów aktywizacji internautów jest profil Da Grasso na Facebooku. Z okazji osiągnięcia stu tysięcy fanów, sieć uruchomiła aplikację do głosowania na najlepszy lokal.

- Sto tysięcy to olbrzymia rzesza fanów, dzięki niej nasz profil jest jednym z najpopularniejszych wśród marek oferujących pizzę na polskim rynku. Z każdym dniem liczba przyjaciół Da Grasso będzie się powiększać, dlatego liczymy na szybkie osiągnięcie 200 tysięcy fanów – komentuje Magdalena Piróg, wiceprezes Da Grasso. - Nasza firma od dawna stawia na prowadzenie działań w mediach społecznościowych. Teraz chcemy, aby przełożyły się one na wzrost zainteresowania zamówieniami za pośrednictwem Internetu i przy użyciu urządzeń mobilnych – dodaje.

Da Grasso istnieje od 2006 roku, administruje największą polską gastronomiczną siecią franczyzową, obejmującą 200 pizzerii w 150 miastach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram