Da Grasso kontynuuje ekspansję w Poznaniu

Data dodania: 26 czerwca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Da Grasso kontynuuje ekspansję w Poznaniu; Foto: Galeria Debiec

Sieć franczyzowych pizzerii Da Grasso jesienią tego roku otworzy kolejny lokal. Restauracja będzie działać w poznańskiej galerii Dębiec i będzie czwartą pizzerią sieci w tym mieście.

Poznańska galeria Dębiec, centrum handlowo-usługowe typu convenience powstające w południowej części miasta, ma kolejnego najemcę. Jest nią pizzeria sieci Da Grasso. Lokal o powierzchni 140 m kw. znajdzie się na parterze galerii. Będzie to czwarta pizzeria tej sieci w Poznaniu.

Cieszy nas fakt, że zaufał nam kolejny lokalny przedsiębiorca, franczyzobiorca sieci Da Grasso, który chce rozwinąć swój biznes i wybrał w tym celu Galerię Dębiec. Jak nas poinformował, o otwarciu pizzerii właśnie w naszej galerii zadecydowała głównie dobra lokalizacja obiektu, odpowiednia z punktu widzenia rozwoju sieci. I oczywiście ma to swoje uzasadnienie - Galeria Dębiec leży w gęsto zabudowanej części dzielnicy Dębiec, w której brakuje punktów gastronomicznych, także jest to idealne miejsce na prowadzenie tego typu działalności. W Poznaniu będzie to czwarty lokal pod szyldem Da Grasso – powiedział Przemysław Tamborski z firmy Eudeco, zajmującej się komercjalizacją Galerii Dębiec.

Otwarcie Galerii Dębiec planowane jest na jesień 2014 roku. Będzie to dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe typu convenience, które zapewni mieszkańcom południowej części miasta i okolicznych miejscowości wygodne i szybkie codzienne zakupy. Znajdzie się tu ponad 50 lokali handlowo-usługowych, a wśród nich Biedronka, całodobowy Fitness24Seven, Hebe, Pepco, biuro podróży Holiday Land, pralnia Nata, czy apteka Dom Leków. Będzie tu również sala zabaw dla dzieci i strefa gastronomiczna, punkty usługowe takie jak kantor, kwiaciarnia, usługi krawieckie, a także sklep ze zdrową żywnością oraz sklepy z odzieżą, obuwiem i dodatkami. Dla klientów galerii dostępne będą łącznie 343 bezpłatne miejsca parkingowe.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram