Da Grasso - duży audyt placówek

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Da Grasso

Intensywny rozwój jest dla Da Grasso sprawą drugorzędną. Wszystkie lokale sieci są za to poddawane audytom. Da Grasso prowadzi też cykliczne szkolenia dla pracowników pizzerii. Wszystko ma na celu podniesienie jakości.

- Najważniejszym elementem audytu są kontrole surowcowe, które odbywają się podczas wizyt we wszystkich lokalach. Podczas nich sprawdzamy czy franczyzobiorcy używają półproduktów zalecanych przez Sieć i czy ich jakość spełnia wyznaczone przez nas standardy. Dodatkowo, opiekunowie franczyzobiorców, czyli pracownicy Centrum Da Grasso dedykowani do ich kompleksowej obsługi, wizytują lokale i weryfikują je na podstawie zachowania norm sanitarnych, atmosfery w pizzeriach i dostosowania do norm sieciowych – mówi Magdalena Piróg, Wiceprezes Da Grasso.

- W razie potrzeby, zarząd spółki spotyka się z franczyzobiorcami i wyjaśnia problemy. Zawsze staramy się zrobić wszystko, aby znaleźć konstruktywne wyjście nawet z najgorszej sytuacji – dodaje.

Od początku 2014 roku otwarto już sześć nowych lokali Da Grasso. Kolejne restauracje sieci powstały w Gdańsku i Wrocławiu, ale i w mniejszych miastach - m.in. w Świeciu i Międzyrzeczu Podlaskim.

W najbliższych planach Da Grasso ma otwarcie kolejnych 5 placówek. Firma chce, by jej pizzerie znajdowały się w całej Polsce – zarówno w mniejszych jak i większych miastach. Obecnie jest ich 175.

- Głównym celem, jaki postawiliśmy sobie jakiś czas temu w Da Grasso jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. W związku z tym, zgodnie z zapowiedziami, musieliśmy zrezygnować ze współpracy z niektórymi z franczyzobiorców. Dzięki temu, mamy pewność, że partnerzy biznesowi z którymi kontynuujemy współpracę realizują nasze założenia związane z coraz to wyższymi standardami, jakie musimy utrzymywać, aby pozostać liderem w branży – mówi Magdalena Piróg.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Da Grasso, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram