Czy zgadniecie jak Żabka wspiera sprzedaż w sklepach?

Data dodania: 13 lipca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Żabka
Czy zgadniecie jak Żabka wspiera sprzedaż w sklepach?

Spółka Żabka, właściciel franczyzowej sieci sklepów spożywczych wprowadziła rozwiązanie, które oferuje wygodną płatność za zakupy. Sprawia to, że klienci chętniej wracają do sklepów popularnej marki.

Jak informuje firma, wizyty w sklepach Żabka i Freshmarket staną się jeszcze wygodniejsze dzięki aplikacji Android Pay. Klienci tych sklepów  mogą zapłacić za zakupy telefonem. Wystarczy, że zainstalują odpowiednią aplikację w swoim smartfonie. To duże ułatwienie dla osób, które nie zawsze mają przy sobie portfel.

Android Pay to kolejna usługa w portfolio Żabki ułatwiająca codzienne życie klientów. Dzięki niej zakupy w naszych sklepach są jeszcze przyjemniejsze. Wystarczy zabrać ze sobą telefon, nie martwiąc się o portfel czy torebkę. Wiemy, że współcześni konsumenci żyją w ciągłym biegu, dlatego oferujemy im najnowsze rozwiązania technologiczne, pomagające zaoszczędzić ich czas i wysiłek – komentuje Krzysztof Putyra, kierownik kategorii usług w Żabce.

W najprostszy sposób aplikację Android Pay można opisać jako formę płatności za pomocą telefonu. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy dodać kartę debetową lub kredytową jednego ze wspierających banków w aplikacji Android Pay i podczas płatności zbliżyć wybudzony telefon (nie musi być odblokowany) do terminala płatniczego. Aplikację Android Pay można zainstalować na wszystkich telefonach z systemem operacyjnym Android 4.4 (KitKat) lub wyższym.

Działa to dokładnie tak samo jak karta płatnicza, co oznacza także, że gdy kwota płatności przekracza 50 zł kupujący musi wprowadzić numer PIN karty debetowej lub kredytowej tak, jak w przypadku transakcji zbliżeniowej. Co ważne, dzięki Android Pay można za zakupy zapłacić nie tylko szybko, ale i bezpiecznie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram