Czy Adrian zje pięciokilowego burgera?

Data dodania: 20 sierpnia 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Ten burger z menu 7 Street waży 1 kg. Rekordowy będzie więc pięciokrotnie większy... Foto: 7 Street

Tego nie podjął się jeszcze nikt w Polsce. Artur z ekipy Epic Cheat Meal zamierza pochłonąć burgera o rekordowej wadze. Jeśli chcecie to zobaczyć, wpadnijcie dziś (20.08) do restauracji 7 Street na Świętokrzyskiej w Warszawie.

Osoba, która podejmie się tego wariackiego wyzwania ma już między innymi za sobą zjedzenie: metrowego kebaba, 40 panierowanych skrzydełek z dodatkami, pizzy o śrendicy 57 cm czy też Big Maca - "na raz". Burger o wadze 5 kilogramów składa się z ponad 2 kg mięsa i 3 kg dodatków. Standardowy burger, całkowicie wystarczający do najedzenia się dorosłej osobie zawiera 200 - 250 gramów mięsa.

Zapraszamy wszystkich miłośników szalonych wyczynów do obejrzenia tego wyczynu na żywo i sprawdzenia oczy czy Arturowi uda się podołać temu wyzwaniu. Wydarzenie odbędzie się w ogródku letnim restauracji 7 Street na ul. Świętokrzyskiej w Warszawie (róg Marszałkowskiej, w stronę ronda ONZ).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram