Cztery Butiki na wiosnę

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2010
Kategoria:

butikW kolejnych miesiącach ekspansja sieci przyspieszy, bowiem w tym roku ma przybyć ok. 40 sklepów z biało-różowym logo.

Salony odzieżowe Butik pojawiły się w ostatnim czasie w CH Plejada w Sosnowcu, CH Bielawy w Toruniu, CH Echo w Pabianicach i CH Auchan w Płocku. Wszystkie placówki zostały uruchomione przez franczyzobiorców. Podczas uroczystych otwarć klientki mogły m.in. spotkać się z Olą Szwed, ambasadorką marki Butik i zarazem aktorką znaną z roli Elizy w serialu "Rodzina zastępcza".

Pod marką Butik działa obecnie 160 sklepów. Dotychczas były one uruchamiane głównie przy ulicach handlowych, obecnie strategia firmy nakierowana jest na otwarcia w galeriach. Na 2010 r. zaplanowano powiększenie sieci o 40 placówek, co oznacza, że w kolejnych miesiącach powinno nastąpić przyspieszenie ekspansji.

– Najmniej sklepów mamy obecnie w województwie lubuskim i zachodniopomorskim i na pewno chcielibyśmy pozyskać więcej franczyzobiorców z tamtych regionów. Jednak do nich się nie ograniczamy, patrzymy na całą Polskę i szukamy atrakcyjnych lokalizacji we wszystkich regionach, ze szczególnym uwzględenieniem dużych miast – mówi Agnieszka Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik.

Minimalna powierzchnia, na jakiej może powstać Butik, to 60 mkw. Wartość inwestycji to ok. 700 zł na mkw. Właścicielem marki Butik Your New Style jest spółka Trend & Fashion Group, polska firma, budowana na bazie własnego kapitału.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram