Czerwona Torebka uruchomiła drugi pasaż handlowy w Gdańsku

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 marca 2013
Kategoria:

czerwona-torebka

Czerwona Torebka, ogólnopolska platforma handlu detalicznego budująca pasaże handlowe zrzeszające mniejszych przedsiębiorców, kończy prace adaptacyjne przy nowym pasażu w Gdańsku. To drugi obiekt Czerwonej Torebki w tym mieście. 

 Większość najemców nowego, składającego się z 14 modułów pasażu Czerwona Torebka w Gdańsku przy ul. Platynowej rozpoczęła już działalność. Są wśród nich: sklep mięsno-wędliniarski Gzella, sklep z obuwiem Bella Scarpe, Credit Agricole, salon optyczny. Niebawem otwarte zostaną: apteka, sklep z artykułami dziecięcymi Fiku, sklep sieci typu convenience Małpka Express, piakarnio-cukiernia Babeczki oraz pizza-kebab Appetime. Specjalnie dla klientów wybudowano parking, który pomieści 41 samochodów.

Budowane przez spółkę pasaże mają konstrukcję złożoną z powtarzalnych modułów o powierzchni około 60 mkw. (z możliwością łączenia) z osobnymi wejściami. Jej celem jest zrzeszanie w obiektach handlowych mniejszych przedsiębiorców, którzy obecnie prowadzą małe sklepiki osiedlowe lub stoiska na bazarach. Choć nie liczy na najemców, którzy są obecni w dużych centrach handlowych, ma wśród swoich klientów m. in. Mix Electronics, Alior Bank, Kolporter czy Merlin.pl.

W ostatnim czasie Czerwona Torebka mocno angażuje się w rozwój franczyzy w Polsce – tworzy własne koncepty oraz wspiera już istniejące. Pod koniec ubiegłego roku spółka uruchomiła ogólnopolską markę sklepów owocowo-warzywnych pod nazwą Warzywniak, które funkcjonują w obiektach handlowych Czerwona Torebka. Projekt zakłada współpracę na prostych i przejrzystych zasadach, bez opłat franczyzowych i marketingowych. Potencjalnym partnerom oferuje nowy, w pełni przygotowany lokal w dobrze prosperujących lokalizacjach. Minimalna kwota inwestycji we własny Warzywnik w pasażu Czerwona Torebka to 30 tys. zł. Drugie tyle trzeba przeznaczyć na zatowarowanie i zakup kasy fiskalnej. Opłaty bieżąca i marketingowa przez czas trwania umowy nie są pobierane.
.
Firma współpracuje też z kilkunastoma projektami franczyzowymi z różnych branż, m. in. gastronomicznej, spożywczej, odzieżowej, ale także z aptekami i kwiaciarniami.

Warzywnik w bazie sieci - Sprawdź!

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram