Czas na ruch

Data dodania: 12 marca 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Kids Studio
Czas na ruch

Franczyzowe sieci Lejdis Studio i Kids Studio działające w segmencie sport i fitness weszły do kolejnych miast. 

Pod koniec 2017 roku marki Lejdis Studio i Kids Studio pojawiły się w Gdyni. 

 Natomaist na przełomie stycznia i lutego otworzyliśmy placówkę pod tymi markami w Pabianicach - jest to obecnie największa przestrzeń tego typu obiektów edukacyjno-sportowych w tym mieście – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Jarosław Tomczewski.

W ramach sieci Lejdis Studio Pole Dance odbywają się zajęcia taneczne (m.in. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach, aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness).

Wizytówką tej sieci stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność.

Z kolei, w ofercie placówek Kids Studio są zajęcia taneczno-rytmiczne dla najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 6 lat oraz dla dzieci starszych.

Jarosław Tomczewski, właściciel tych sieci zauważa, że coraz więcej osób szuka możliwości otwarcia własnej placówki, która zaoferowała by tego typu zajęcia. Zaznacza też, że franczyza pomaga nie tylko zaistnieć, ale i utrzymać się na tym konkurencyjnym rynku. 

 

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram