Ćwierć tysiąca Stokrotek

Data dodania: 6 listopada 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Rodzina Krotków. Źródło: Stokrotka

Dziś otwarto 250. placówkę pod szyldem Stokrotki. Powstała w Parczewie (woj. lubelskie) w Galerii Fabel. To jednocześnie 220. supermarket sieci, pozostałe działają w modelu franczyzowym.

Powierzchnia sprzedażowa nowej placówki wynosić będzie około 660 mkw. Obiekt otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.30 do 21.30 oraz w niedziele w godzinach od 8.30 do 19.30. Będzie to 220 supermarket własny Stokrotka, a jednocześnie 250 placówka detaliczna sieci.

Stokrotka przygotowała na ten dzień liczne atrakcje. Dla dorosłych sieć zaplanowała szereg promocji cenowych. Na najmłodszych czekają zabawy i konkursy, a dbać o nich będą maskotki sieci: Rodzina Krotków.

Stokrotka Sp. z o.o. stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. W ciągu dwóch dekad Emperia Holding S.A. prowadziła dynamiczny rozwój sieci Stokrotka na terenie całego kraju. Zaowocowało to pojawieniem się na polskim rynku jednej z największych sieci detalicznych w Polsce będącej obecnie operatorem 250 supermarketów i marketów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych w całym kraju.

„Stokrotki” mają do zaoferowania swoim klientom ofertę asortymentową, nawet kilkakrotnie szerszą od placówek dyskontowych, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Dopełnieniem tej szerokiej i zróżnicowanej oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty należące do marki własnej. Wszystko to gwarantuje klientom supermarketów i marketów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych i okresowych zakupów zaspokajających ich potrzeby w myśl hasła „Zakupy jak z płatka”.

Ofertę franczyzową Stokrotki możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram