CUK Ubezpieczenia prognozuje wzrost zainteresowania franczyzą 

Data dodania: 2 marca 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: CUK Ubezpieczenia

W 2014 roku toruńska firma otworzyła 6 nowych placówek własnych w oraz 59 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Dzięki tak szybkiej ekspansji, czyni to ją poważnym graczem w zakresie franczyzy. Na 2015 rok zaplanowane jest otworzenie kolejnych 70 placówek.

Multiagencja CUK Ubezpieczenia to obecnie sieć ponad 170 placówek. Prezes spółki, Jacek Byliński podsumowuje ubiegły rok, jako niezwykle udany. Mimo, że rynek ubezpieczeń w zeszłym roku był w trudnej sytuacji, bo jak wynika z danych przedstawionych przez Komisję Nadzoru Finansowego, składka zebrana wśród klientów spadła, to multiagencja CUK Ubezpieczenia odnotowała dynamiczny rozwój.

Co mocno charakteryzuje multiagencyjny biznes CUK to fakt, że swoją działalność partnerzy prowadzą nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale również w niewielkich miejscowościach, liczących przynajmniej 5 tys. mieszkańców.

Rynek ubezpieczeń w Polsce jest rynkiem stabilnym, który cały czas zapewnia możliwość rozwoju, zwłaszcza multiagencjom. Średnie i mniejsze miejscowości to nadal niedoceniany biznesowo obszar, który daje ogromne możliwości na rozwój własnej działalności – komentuje Monika Grabowska, dyrektor rozwoju sieci zewnętrznej.Grzegorz Wróblewski, Dyrektor ds. Marketingu

Grzegorz Wróblewski, dyrektor ds. marketingu dodaje, że w 2015 roku firma uruchamia kolejne narzędzia usprawniające pracę partnerów. Stawia na szerokie wsparcie franczyzobiorców w zakresie doskonalenia technik sprzedaży, działań marketingowych oraz obecność w mediach i Internecie.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z Multiagencją CUK Ubezpieczenia zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram