CUK Ubezpieczenia ma szerszą ofertę

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: CUK Ubezpieczenia

Multiagencja CUK Ubezpieczenia, działająca w branży doradztwa oraz sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, nawiązała współpracę z kolejnym ubezpieczycielem - Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń.

 CUK Ubezpieczenia to jeden z liderów wśród multiagencji ubezpieczeniowych. Firma posiada ponad 160 placówek w całej Polsce, a w 2015 roku planuje poszerzyć swoją sieć o kolejnych 60 placówek partnerskich oraz 12 własnych. 

 - W ramach naszej strategii systematycznie poszerzamy ofertę ubezpieczeniową współpracując z renomowanymi partnerami. Benefia to towarzystwo o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku, dlatego jesteśmy przekonani, że oferta tego ubezpieczyciela spotka się z dużym zainteresowaniem klientów - mówi Jacek Byliński, prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

 Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to spółka akcyjna należąca do grupy kapitałowej Vienna Insurance Group, wiodącego koncernu ubezpieczeniowego w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Towarzystwo posiada 15-letnią tradycję na polskim rynku ubezpieczeniowym. Spółka specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych, zarówno dla klientów indywidualnych i biznesowych.

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram