CUK Ubezpieczenia ma setną placówkę franczyzową

Autor: Redakcja
Kategoria:

Sieć agencji CUK Ubezpieczenia, otworzyła setną placówkę franczyzową. Okrągła liczba przypadła nowo powstałemu oddziałowi w Chojnicach.

To dla nas ważny moment i potwierdzenie, że decyzja podjęta w 2008 r., gdy w Koninie działalność rozpoczął nasz pierwszy punkt partnerski, była słuszna. Wówczas, mając już za sobą 7-letnie doświadczenie jako multiagencja, dostrzegliśmy niezagospodarowany potencjał biznesowy zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i dzięki franczyzie zwróciliśmy się ku nim. W zamian za know-how nasi partnerzy dają nam dostęp do lokalnych społeczności – mówi Maciej Kuczwalski, dyrektor sprzedaży i członek zarządu multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Franczyzobiorcą CUK Ubezpieczenia może zostać osoba fizyczna lub prawna, która gotowa jest prowadzić placówkę w miejscowości liczącej przynajmniej 10 tys. mieszkańców. Rozbudowany system szkoleń, informatyzacja oddziału i wsparcie marketingowe pozwalają przystąpić do systemu niezależnie od wcześniejszego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

Naszych partnerów franczyzowych dobieramy przede wszystkim pod kątem znajomości otoczenia i w oparciu o analizę konkurencji. Zaletą jest dla nas również posiadanie własnego lokalu w centrum miasta, ale jesteśmy oczywiście skłonni wesprzeć franczyzobiorcę w poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na placówkę – tłumaczy Monika Grabowska, dyrektor działu rozwoju sieci zewnętrznej.

Cały proces otwarcia oddziału nie trwa długo i może zamknąć się nawet w 2 miesiącach od pierwszego kontaktu z franczyzodawcą. Koszt uruchomienia placówki CUK Ubezpieczenia to ok. 15 tys. złotych, jednak jej właściciel powinien liczyć się z koniecznością dofinansowania biznesu do 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia sprzedaży. Po tym czasie spodziewany jest stały zwrot z inwestycji we własny oddział.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z CUK Ubezpieczenia zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram