Crazy Piramid Pizza w Irlandii

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 maja 2011
Kategoria:
CPP_logoPolskiej sieci udało się wykonać pierwszy krok w kierunku planowanej ekspansji zagranicznej. Coraz więcej lokali CPP powstaje także w Polsce.

Crazy Piramid Pizza to drugi koncept bardzo dobrze znanej już na rynku sieci Biasiadowo. Międzynarodowy brand powstał m.in. z myślą o ekspansji zagranicznej. Pierwszym krajem, poza Polską, w którym rozwijana będzie sieć Crazy Piramid Pizza, jest Irlandia. Firma Wojtex, właściciel konceptu, podpisała właśnie umowę sprzedaży licencji master na ten kraj. Wkrótce masterfranczyzobiorca uruchomi pierwszy lokal. Będzie on działał w Cork.

Pizza - rożek na licencji z Polski może wkrótce pojawić się także na kolejnych rynkach. Jak informuje firma Wojtex, trwają negocjacje dotyczące sprzedaży licencji master na Ukrainę oraz Czechy. Coraz więcej lokali CPP otwiera się też w naszym kraju. Obecnie jest ich sześć, a wkrótce ruszą dwa punkty w Mielnie oraz po jednym w Śremie oraz Nadarzynie.

Istnieje możliwość wprowadzenia oferty CPP do istniejącego lokalu gastronomicznego, co wiąże się z kosztem ok. 20 tys. zł, otwarcia niewielkiego punktu sprzedającego pizzę - rożek na wynos (ok. 25 tys. zł) bądź uruchomienia pełonowymiarowej pizzerii nawiązującej wystrojem do klimatów egipskich, posiadającej w menu, poza pizzą - rożkiem, pizzę tradycyjną, zapiekanki, hamburgery itp. Najpełniejsza opcja wiąże się z inwestycją na poziomie ok. 55 tys. zł i obok pierwszego konceptu firmy Wojtex - Biesiadowo - jest to jedna z najtańszych franczy w segmencie pizzerii.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram