Crazy Piramid Pizza ma masterfranczyzobiorcę w Anglii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Crazy Piramid Pizza

Crazy Piramid Pizza, należąca do polskiej firmy Wojtex otworzy lokal w środkowej Anglii, w hrabstwie West Midlands. Restaurację otwierają Polacy jako masterfranczyzobiorcy.

Właściciel marki z dumą poinformował, że już wkrótce otworzy lokal w Coventry - mieście w środkowej Anglii, w hrabstwie West Midlands, położonym na wschód od Birmingham.

- Otwarcie planowane jest na przełom marca i kwietnia tego roku. Lokal ten otwierają Polacy na zasadach masterfranczyzy. Posiadamy jeszcze lokal Western Chicken w Ashford, który również prowadzony jest przez Polaków - mówi nam Dominik Lewandowski z firmy Wojtex.

Polecamy: Franczyza na Wyspach

Flagowym produktem Crazy Piramid Pizza jest pizza w kształcie rożka. Jest to nowość na polskim rynku, którą firma wprowadziła na początku 2010 roku, i która spotkała się z zainteresowaniem wśród franczyzobiorców.

Pomysł na produkcję pizzy w kształcie rożka powstał już w 1994 roku, sprzedaż rożka była sprawdzana w kilku punktach w województwie łódzkim i cieszyła się zainteresowaniem wśród konsumentów.

Polecamy: Restaurator ryzykuje bardziej, niż bankowiec

 Wojtex z powodzeniem rozwija kilka konceptów gastronomicznych w formule franczyzy. Poza Crazy Piramid Pizza, firma jest właścicielem takich marek jak: Western Chicken, Rybkodajnia oraz rozwiniętej sieci pizzerii Biesiadowo. Ta ostatnia liczy obecnie około 90 placówek.

Jak powiedział nam właściciel firmy Wojtex Wojciech Goduński, w 2015 roku sieć Biesiadowo zostanie powiększona o około 20 nowych pizzerii, tyle samo przybędzie lokali Crazy Piramid Pizza. Firma chce rozwijać się za granicą. Poszukuje partnerów m.in. na Słowacji, w Czechach, Niemczech oraz Rosji.

INK  

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram