ComfortExpress buduje sieć obiektów hotelowych i gastronomicznych

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lipca 2008
Kategoria:
05.jpg
ComfortExpress rozpoczyna projekt budowy sieci hoteli i wychodzi z ofertą współpracy franczyzowej.

Spółka ComfortExpress powstała w celu realizacji projektu budowy sieci obiektów hotelowych na terenie Polski, a z czasem także za granicą. Firma zamierza budować hotele zarówno w technologii tradycyjnej jak i z wykorzystaniem autorskiej technologii modułowej, która umożliwia budowę w dużo krótszym czasie niż technologia tradycyjna. Hotele i restauracje powstają głównie przy stacjach benzynowych, trasach szybkiego ruchu oraz lotniskach i dworcach.
05.jpgObiekty ComfortExpress charakteryzują się dużą elastycznością jeśli chodzi o ich wielkość – od kilkupokojowych do nawet kilkudziesięciu pokojowych. Taka formuła ma się przyczynić do zwiększenia zainteresowania inwestorów. Obiekty, które budowane są w systemie modułowym można też z czasem dowolnie powiększać.

Wszystkie obiekty sieci ComfortExpress będą wyposażone w nowoczesny, zintegrowany system informatyczny służący do prowadzenia sprzedaży usług w obiektach a także kontroli kosztów i pracowników, co przede wszystkim ma przyczynić się do sprawnego zarządzania obiektami oraz zwiększenia potencjalnych zysków. System ten pozwoli także na obsługę korporacji korzystających z preferencyjnych warunków noclegowych i gastronomicznych dla swoich pracowników oraz umożliwi rezerwację zasobów przez Internet.

ComfortExpress zamierza zapewnić swoim kontrahentom nie tylko kompleksową obsługę inwestycji, ale także pomóc w prowadzeniu obiektów hotelowych, począwszy od ich wyposażenia po szkolenie pracowników. Również działalność promocyjno-marketingowa sieci prowadzona będzie przez CE.
Sieć ComfortExpress ma docelowo liczyć kilkaset obiektów, a realizacja tych ambitnych planów ma być możliwa między innymi dzięki współpracy franczyzowej zarówno z nowopowstającymi jak i działającymi już obiektami hotelowymi. Pierwsze obiekty powstać mają jeszcze w tym roku. Obecnie trwają pracę nad 100 punktami – docelowo ma ich być w naszym kraju 400. Firma zakłada, że realizacja projektu zajmie od pięciu do siedmiu lat.
Oferta franczyzowa firmy ComfotrExpress skierowana jest do inwestorów posiadających działkę, na której powstać może hotel oraz dysponujących odpowiednimi środkami finansowymi. Franczyzobiorca otrzymuje przygotowaną przez ComfortExpress pełną dokumentację projektową (wycenę, terminarz działań, symulacje finansowe), a także pomoc i wsparcie przez cały okres realizowania inwestycji.
Co istotne dla inwestorów – ComfortExpress nieodpłatnie pomaga inwestorom w pozyskaniu dofinansowania inwestycji z środków UE. Firma zajmuje się zarówno przygotowaniem wniosków jak i monitorowaniem przebiegu procesu ubiegania się o dotację.

3 lipca 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram