COFFEE BY COFFEE podbija polski rynek!

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 września 2012
Kategoria:
logo-cbc

Zaplanowany rozwój sieci kawiarni Coffee by Coffee w latach 2013-2014 przewiduje dynamiczny rozwój kawiarni w systemie franczyzowym.

Oznacza to, że koncept sieci przyjął się na Polskim rynku, a klienci docenili wysoką jakość produktów, przystępne ceny oraz niespotykane dotąd na polskim rynku portfolio produktowe.

Filozofia sieci Coffee by Coffee jest prosta – chcemy po prostu tworzyć i dostarczać naszym klientom świetne produkty – mówi dyrektor zarządzający siecią na Polskę. Innowacyjność odróżnia nas jako lidera od naśladowców, których na polskim rynku nie brakuje- dodaje.

Niewątpliwie istotną przewagą sieci Coffee by Coffee na konkurencyjnym rynku jest posiadanie własnego zaplecza technologicznego oraz rozbudowanej współpracy z najlepszymi specjalistami z branży w Europie oraz Stanów Zjednoczonych, posiadających międzynarodowe doświadczenie i znajomość know-how sieci. W ostatnich latach sieć zainwestowała w park technologiczny i tym samym umocniła swoją pozycje i konkurencyjność na polskim rynku.

Zarząd sieci jest przekonany, że ta inwestycja stanowi niebagatelny kapitał w rozwój sieci w kolejnych latach.

Milan Lavores – Product Manager, który rozpoczynał swoją karierę we Włoszech dodaje, że sukces marki Coffee by Coffee tkwi w unikalnych produktach będących w ofercie oraz wysokich sieciowych standardach. Z naszych obserwacji wynika, że klienci którzy pierwszy raz przyjdą i spróbują produktów zostają stałymi klientami, a często zdarza się tak, że przyprowadzają rodziny i przyjaciół.

Inwestycja początkowa na otwarcie kawiarni Coffee by Coffee to kwota min. 150 tys. zł, do tego dochodzi opłata licencyjna 15 tys. zł, oraz opłata bieżąca w postaci 3% od obrotu, oraz opłata marketingowa – 1,5% od obrotu.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram