Co sprawdza się w ojczyźnie franchisingu?

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 maja 2013
Kategoria:

Było, jest i zapewne nadal tak będzie, że Stany Zjednoczone są nieocenioną kopalnią wszelkich pomysłów na biznes. To właśnie tam narodziły się największe sieci franczyzowe i tam do dzisiaj najprężniej się rozwijają. Aby ułatwić proces weryfikacji, który biznes się opłaca, amerykański magazyn Entrepreneur co roku publikuje listę 500 sprawdzonych pomysłów na biznes.

Entrepreneur od ponad 30 lat jest najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat sprawdzonych systemów franczyzowych na świecie. Aby znaleźć się na tej prestiżowej liście, franczyzodawca musi mieć minimum 10 placówek, w tym co najmniej jedną w Stanach Zjednoczonych. Wszystkie firmy, niezależnie od wielkości, są oceniane według tego samego, podstawowego kryterium, jakim są wymierne korzyści finansowe płynące ze współpracy franczyzowej.

Jakie m.in. sieci zostały wyróżnione przez prestiżowy magazyn? Szczegółowy raport został opublikowany na łamach drugiego numeru kwartalnika Franczyza&Biznes, który dostępny jest w najlepszych salonach prasowych na terenie całego kraju.

Magazyn Franczyza&Biznes, a w nim...

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram