Cinnabon już rozmawia z franczyzobiorcami

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 września 2011
Kategoria:

Cinnabon_babeczki

Pierwsza w Polsce ciastkarnia Cinnabon, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, została niedawno otwarta. W trakcie planowania są kolejne punkty.

- Otrzymaliśmy już wiele zapytań od potencjalnych franczyzobiorców. W tej chwili trwają rozmowy z galeriami i centrami handlowymi z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Łodzi i prawdopodobnie w tych miastach będziemy otwierać kolejne ciastkarnie - mówi Bartosz Chojnacki, prezes zarządu Cinnamon Polska, masterfranczyzobiorcy konceptu na Polskę.

Słynnych cynamonowych babeczek Cinnabon na razie można skosztować w naszym kraju tylko w Silesia City Center w Katowicach. Otwarcie pierwszego punktu poprzedzone zostało licznymi działaniami promocyjnymi, prowadzonymi – podobnie jak w przypadku innych punktów Cinnabon na świecie – głównie w przestrzeni social media. Jeszcze przed otwarciem Cinnabon Polska na swojej stronie na Facebooku posiadał przeszło 1500 fanów, którzy chętnie uczestniczyli w prowadzonych akcjach i nadal aktywnie reagują na kolejne propozycje firmy.

Przypomnijmy, że marka Cinnabon narodziła się w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych. Dziś obecna jest już w wielu krajach na całym świecie, w ok. 770 lokalizacjach, umiejscowionych głównie w miejscach o dużym natężeniu ruchu w centrach handlowych i na lotniskach, w kampusach akademickich, a nawet… w bazach wojskowych. Wszędzie rozwijana jest właśnie na zasadzie franczyzy.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram