Choice Hotels szuka franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 grudnia 2013
Kategoria:

Choice Hotels to jedna z poważniejszych amerykańskich sieci - na całym świecie zarządza liczbą pół miliona pokoi w 6,3 tys. hoteli. Teraz szuka możliwości ponownego wejścia do Polski.

Ponownego - bo w roku 2010 do sieci należało już 6 polskich hoteli. Należały one do spółki Hotel System Management, założonej przez firmę Salwator, dewelopera z Krakowa. Hotele przyjmowały gości we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Kołobrzegu. Deweloper wycofał się z biznesu hotelarskiego a właściciele budynków z marki Choice Hotels.

Sieć szuka właścicieli budowanych właśnie hoteli, ale i już działających samodzielnie. Partnerzy sieci mogą również stać się koordynatorami ds. rozwoju franczyzy na lokalnych rynkach. Choice Hotels koncentruje się na razie na maksymalnie 10 miastach, do których przyjeżdżają obcokrajowcy i goście biznesowi.

Aby spełnić podstawowe wymagania sieci, trzeba budować hotel z przynajmniej 90 pokojami. Obiekty już istniejące powinny ich mieć co najmniej 50.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram