Chocolate Company chce w tym roku otworzyć nawet 8 nowych punktów

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 stycznia 2012
Kategoria:
Chocolate_Comapny_lokal

Chocolate_Comapny_lokal

Czwarty punkt Chocolate Company, a zarazem drugi lokal franczyzowy tej sieci został otwarty w styczniu w Galerii Krakowskiej. Jednocześnie trwają rozmowy na temat kolejnych punktów Chocolate Company, m.in. w Opolu i we Wrocławiu.

Punk w Galerii Krakowskiej ma formę wyspy o powierzchni ok. 15 mkw. i jest to drugi franczyzowy lokal sieci w Polsce. Równocześnie firma zapewnia, że prowadzi rozmowy na temat otwarć kolejnych punktów franczyzowych w centrach handlowych dużych miast, między innymi w Opolu i we Wrocławiu. W 2012 roku firma planuje uruchomić od pięciu do ośmiu nowych placówek.

Dwa własne lokale sieci zlokalizowane są w Warszawie. Pierwszy w Polsce sklep z czekoladą oraz kawiarnia holenderskiej marki Chocolate Company został uruchomiony w Galerii Mokotów. Drugi został otwarty w centrum handlowym Złote Tarasy i ma formę wyspy. Trzeci punkt Chocolate Company, a zarazem pierwszy lokal franczyzowy tej sieci został otwarty w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Produkty marki Chocolate Company to wyroby z ręcznie robionej czekolady, wytwarzane na bazie jednej z najlepszych czekolad na świecie – czekolady Valrhona. Flagowym produktem firmy jest Hotchocspoon – 50 gramowa kostka czekolady na drewnianej łyżeczce, do samodzielnego rozpuszczania w mleku. W tym roku do obrotu w Polsce zostało wprowadzonych ponad 50 smaków tego produktu, na bazie ciemnej, mlecznej oraz białej czekolady. Oprócz Hotchocspoon, portfolio obejmuje kilkanaście innych produktów z czekolady, takich jak pasty czekoladowe, fondue czekoladowe, 800 gramowe bloki czekoladowe, owoce w czekoladzie oraz pralinki. Wszystkie wyroby zawierają wyłącznie naturalne dodatki i występują w kilkudziesięciu smakach.

Chocolate Company to firma rodzinna. Została założona w 2004 r przez parę holendrów: Mirjam Schroeder i Toussaint Claessens. Marka Chocolate Company obecna jest w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in. w USA, Rosji, Japonii, Egipcie i w wielu krajach europejskich. Do tej pory sklepokawiarnie Chocolate Company zostały otwarte w Holandii, Niemczech i Luxemburgu.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram