Chmura e-dymku rośnie

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: freeimages.net
Chmura e-dymku rośnie

Foto: freeimages.net

Sieć Smooke.pl ma świetne wyniki. W zeszłym roku sprzedaż wzrosła o 56% względem poprzedniego a firma zdecydowała się na rozpoczęcie produkcji własnych liquidów - płynów do napełniania e-papierosów.

W tej chwili pod marką Smooke.pl działa 21 sklepów - 5 własnych i 16 licencyjnych. Decyzja o produkcji własnych liquidów okazała się strzałem w dziesiątkę - firma wytwarza ich ok. 10 tys. miesięcznie. Między innymi dzięki temu kontroluje już ok. 5% rynku.

Liquidy Smooke.pl są sprzedawane w pojemnikach o pojemności 10 i 20 ml. Niedługo trafi na rynek większe opakowanie - 50 ml. Sprzedaż własnych produktów Smooke.pl ruszyła z początkiem marca i już stanowi 15% obrotu. Ten wskaźnik do końca roku ma się zwiększyć dwukrotnie. Pozwala to firmie uniezależniać się od zewnętrznych dostawców. Nie bez znaczenia jest fakt, że produkcja własnych liquidów jest sporo tańsza.

Firma podkreśla, że własne produkty zostały starannie przebadane i spełniają normy bezpieczeństwa zdrowia, higieny i jakości.

Szczegóły oferty franczyzowej Smooke.pl możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram