Chmura e-dymku rośnie

Data dodania: 24 czerwca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.net

Sieć Smooke.pl ma świetne wyniki. W zeszłym roku sprzedaż wzrosła o 56% względem poprzedniego a firma zdecydowała się na rozpoczęcie produkcji własnych liquidów - płynów do napełniania e-papierosów.

W tej chwili pod marką Smooke.pl działa 21 sklepów - 5 własnych i 16 licencyjnych. Decyzja o produkcji własnych liquidów okazała się strzałem w dziesiątkę - firma wytwarza ich ok. 10 tys. miesięcznie. Między innymi dzięki temu kontroluje już ok. 5% rynku.

Liquidy Smooke.pl są sprzedawane w pojemnikach o pojemności 10 i 20 ml. Niedługo trafi na rynek większe opakowanie - 50 ml. Sprzedaż własnych produktów Smooke.pl ruszyła z początkiem marca i już stanowi 15% obrotu. Ten wskaźnik do końca roku ma się zwiększyć dwukrotnie. Pozwala to firmie uniezależniać się od zewnętrznych dostawców. Nie bez znaczenia jest fakt, że produkcja własnych liquidów jest sporo tańsza.

Firma podkreśla, że własne produkty zostały starannie przebadane i spełniają normy bezpieczeństwa zdrowia, higieny i jakości.

Szczegóły oferty franczyzowej Smooke.pl możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram