China Box planuje otwarcie 6 nowych lokali

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lutego 2013
Kategoria:

china_boxSieć China Box do końca marca zamierza pojawić się w sześciu nowych lokalizacjach. W planach na ten rok jest również uruchomienie punktu w podwarszawskich Jankach.

Sieć chińskich barków szybkiej obsługi China Box  posiada w Polsce aktualnie 32 placówki. Niebawem do sieci dołączy kolejnych 6 franczyzobiorców. Firma zakończyła prace nad konceptem wysp, dzięki czemu marka zostanie wprowadzona do galerii handlowych. Otwarcie pierwszej placówki w formie wyspy zapowiadane jest na czerwiec 2013 w podwarszawskich Jankach.

Aby stać się franczyzobiorcą sieci China Box trzeba dysponować wyremontowanym lokalem o powierzchni minimum 20 mkw. Firma nie pobiera opłaty za licencję. Po stronie franczyzobiorcy pozostaje więc wynajem i przygotowanie lokalu oraz stała miesięczna opłata franczyzowa w wysokości 500 zł.

Firma China Box jest już właścicielem znaku towarowego China Box, patentów na pudełka, przejęła także obowiązki względem sieci franczyzowej i sieci punktów partnerskich.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram