Chatka Smaku – nowa franczyza w gastronomii

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lipca 2012
Kategoria:
chatka-smaku

chatka-smaku

Dolina Smaku – firma, która jest właścicielem konceptu lodowego pod marką Chatka Smaku - postanowiła rozwijać sieć poprzez franczyzę. Obecnie sieć liczy 20 punktów i już pojawiły się pierwsze zapytania na temat współpracy franczyzowej.

Chatka Smaku w swojej ofercie posiada lody marki Dolina Smaku - kuwetowe oraz familijne o różnych smakach ( m.in. jogurtowe z variegato z owoców leśnych, wanilia z chrupiącym ryżem, ciasteczkowe z variegato ciasteczkowo - kakaowym), a także owoce kandyzowane w czekoladzie.

Sieć rozwija się głównie na południu Polski w woj. podkarpackim, śląskim, świętokrzyskim i małopolskim.

Założenia są dość proste – osoby z niewielkim zapleczem finansowym mogą mieć własny biznes. Konkurencyjny ma być przede wszystkim pomysł, aby oprócz okienka sprzedażowego posiadać okienko z monitorem i klawiaturą. To pozwala na korzystanie przez Klientów w najbliższym jej otoczeniu z bezpłatnego Internetu. Koszt związany z funkcjonowaniem Internetu pokrywa Franczyzodawca. Chatka jest również wyposażona w system całodobowego monitorowania.

Wsparcie dla franczyzobiorcy jakie oferuje firma to przede wszystkim „know-how”, produkty do sprzedaży, wsparcie marketingowo – sprzedażowe oraz pomoc przy wyszukiwaniu lokalizacji pod punkt sprzedażowy. Przewidywana kwota inwestycji wynosi ok. 22 tys. zł. Do wymagań jakie stawia przed partnerami sieć należą: akceptacja celów i zasad działania systemu Chatka Smaku zapisanych w umowie franczyzowej, dobra lokalizacja, posiadanie środków finansowych pozwalających na przystąpienie do systemu oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram