Chata Polska w miejskim stylu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Chata Polska
Chata Polska w miejskim stylu

Franczyzowa sieć sklepów spożywczych odświeża wizerunek punktów handlowych. Tym razem remodeling przeszła osiedlowa placówka handlowa w Poznaniu. 

Jak informuje właściciel franczyzy Chata Polska Grupa MAR-OL, pod koniec lutego br. kolejny sklep sieci rozpoczął działalność w nowym formacie.

W ramach tej sieci handlowej działają formaty małych, średnich i dużych sklepów oraz supermarketów. Poszczególne lokalizacje mają od 50 m² do 1000 m². Łącznie pod tym szyldem dział około 290 sklepów. Jednym z celów remodelingu jest to, aby klient mógł intuicyjnie poruszać się w przestrzeni sklepowej.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Franczyza Chaty Polskiej występuje w czterech formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność w ramach tej sieci.

Chata Polska podkreśla też fakt, że działa Blisko.Lokalnie.Naturalnie. Tym samym wspiera lokalnych i regionalnych producentów żywności.

Więcej informacji na temat franczyzy sklepów Chata Polska znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram