Chata Polska rozpocznie nowy rok z 200 sklepami

Data dodania: 12 grudnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Chata Polska

W grudniu otworzyliśmy kolejny sklep Chaty Polskiej o powierzchni 180 m² zlokalizowany w Pasażu Handlowym w Przeźmierowie. Nowy rok rozpoczniemy liczbą ponad 200 sklepów – mówi nam Katarzyna Łazarowicz, PR i Marketing Manager Chaty Polskiej.

W grudniu tego roku do sieci dołączył również nowy, 140 m² sklep Chaty Polskiej w formacie Premium w Kołbaczu oraz sklepy w formacie Partner: w Bydgoszczy i w Starym Czarnowie. Od listopada 2014 roku w sieci działa także sklep w Brzeźniku (woj. dolnośląskie), usytuowany w odległości 4 km od Bolesławca, przy głównej drodze 94 na Zgorzelec.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Franczyza Chaty Polskiej występuje w czterech formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb. Klient w sposób świadomy wybiera biznes, jaki chce prowadzić i na jakich zasadach wsparcia.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram