Chata Polska rozdała nagrody 

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lutego 2015
Kategoria:
Foto: Chata Polska

Foto: Chata Polska

Chata Polska wyłoniła laureatów przedświątecznej loterii zakupowej Chata Pełna Nagród. Samochód Fiat Punto (nagroda główna) powędrował do klientki z Dopiewa, która zrobiła zakupy w tej sieci.

Loteria organizowana była od 4 do 24 grudnia 2014 roku w sklepach Chaty Polskiej. Klienci, którzy chcieli wziąć w niej udział musieli zrobić zakupy za minimum 25 zł, a następnie odebrać zdrapkę przy kasie. Nagrodami w akcji było 10 nagród pieniężnych o wartości 500 zł każda, a nagroda główna samochód Fiat Punto.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Ten rok sieć rozpoczęła liczbą ponad 200 sklepów.

Franczyza Chaty Polskiej występuje w czterech formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb. Klient w sposób świadomy wybiera biznes, jaki chce prowadzić i na jakich zasadach wsparcia.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram