Chata Polska gwarantuje wzrost obrotów

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 listopada 2011
Kategoria:

Franczyzobiorcy, którzy skorzystają z nowego konceptu sieci, otrzymają gwarancję zwiększenia obrotów przynajmniej o jedną piątą.

Nowa Chata Polska to projekt realizowany przez franczyzową sieć sklepów spożywczych Chata Polska już od ponad roku. Efektem wdrożenia konceptu jest między innymi nowa, bardziej ergonomiczna aranżacja sali sprzedaży, nowoczesne wyposażenie sklepu, ale nawiązujące do motywów staropolskich, nowy system identyfikacji wizualnej, optymalizacja asortymentu oraz nowe standardy jakości obsługi klienta.

W jaki sposób zmiany te przekładają się na wyniki finansowe sklepów? Jak podaje Chata Polska, notują one wzrost obrotów od 20 do nawet 60 proc. Firma jest na tyle pewna, że kolejne placówki powtórzą ten sukces, że wprowadziła do umowy gwarantowany poziom wzrostu obrotów.

- Jesteśmy jednoznacznie przekonani o sukcesie konceptu Nowa Chata Polska. Projekt sprawdza się jako recepta na trudne warunki rynkowe i jest skutecznym narzędziem do walki z konkurencją. Każdy z partnerów franczyzowych, który wdroży projekt, otrzyma gwarancję wzrostu obrotów o minimum 20% wpisaną do umowy - podkreśla Adam Plackowski, dyrektor generalny Chaty Polskiej.

W najbliższym czasie w nowej wizualizacji uruchomionych zostanie dziewięć sklepów. Do otwarć przygotowywanych jest pięć nowych placówek, które dopiero rozpoczynają współpracę z Chatą Polską. Pozostałe cztery placówki to sklepy związane z siecią od lat, których właścicieli przekonały do remodelingu wyniki finansowe pozostałych uczestników sieci.

Ubiegły rok Chata Polska zakończyła z 236 placówkami w sieci, które uzyskały 820 mln zł obrotów. Obecnie sieć także tworzy ponad 200 sklepów, znajdujących się na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram