Charley`s Philly Steaks: 4 restauracje do końca roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 maja 2013
Kategoria:

Charley`s Philly Steaks, sieć amerykańskich restauracji po udanym debiucie w warszawskim centrum handlowym Blue City zamierza do końca roku powiększyć sieć o 4 lokale. Kolejna restauracja powstanie w Krakowie na Dworcu Głównym.

Do końca 2013 roku Charley`s Philly Steaks planuje otworzyć 50 nowych lokali na świecie. Pojawi się też po raz pierwszy na Bahamach, w Egipcie i Gujanie. W Polsce niebawem sfinalizowana będzie umowa na otwarcie drugiej restauracji, tym razem w stolicy Małopolski.
Oprócz Warszawy i Krakowa, planowane są inwestycje we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach czy Gdańsku. Sieć przez cały czas puszkuje franczyzobiorców, którzy poprowadzą własne restauracje. Docelowo, w ciągu 3 lat pod szyldem Charley′s Philly Steaks w Polsce działać może nawet 12 lokali.

Aby otworzyć własny lokal na licencji franczyzowej trzeba dysponować kwotą minimalną na poziomie 180 tys. zł. Powierzchnia potrzebna do prowadzenia restauracji kształtuje się w przedziale od 50 do 80 mkw.

Oferta sieci obejmuje steki z mięsa wołowego, wieprzowiny i drobiu. Wszystko przygotowywane jest zgodnie z oryginalnymi, amerykańskimi przepisami, i robione na zamówienie i na oczach klienta – bez użycia tłuszczu. Klienci mogą też wybierać wśród dań z frytkami, zup, sałatek i szerokiej oferty śniadań.

Charley`s Philly Steaks to międzynarodowa sieć restauracji wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie ma ponad 500 restauracji w 20 krajach. Firma znalazła się w rankingu „The Global 30” – zestawieniu największych amerykańskich sieci, które odniosły sukces na świecie. Od 1991 r. sieć rozwija się w systemie franczyzowym. W Polsce master-franczyzobiorcą marki jest spółka Neelam.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram